Wyniki

Analizowanie wyników

Zestawienie zbiorcze

Po wejściu w dział Wyniki i zakładkę Analiza wyników mamy dostęp do infomacji na temat ilości wypełnionych ankiet w danych kolektorach, a także podsumowanie ich wyników - czyli zsumowania ilości odpowiedzi w wybranych pytaniach.

Podgląd wyników
Filtr zakresu dat

Klikając na ikonę kalendarza pod listą kolektorów możemy wybrać zakres dni, dla których wyniki nas interesują. Po wybraniu ukaże nam się ilość ankiet oraz podsumowanie ankiet z tego okresu.

Filtr daty dla wyników
Filtr odpowiedzi

Klikając na ikonę filtru pod listą kolektorów możemy wybrać tylko ankiety, którę zawierają interesującą nas odpowiedź lub kilka odpowiedzi (łączenie odpowiedzi przebiega tak jak w "warunkach widoczności" w zakładce Logika). Po wybraniu ukażą nam się ilość ankiet i podsumowanie tylko pasujących rekordów

Filtr odpowiedzi dla wyników

Tabele krzyżowe

Tabele krzyżowe służą do pokazywania zależności między odpowiedziami w dwóch pytaniach. Żeby użyć tego narządzia wystarczy wejść w zakładkę Tabele krzyżowe i z rozwijanej listy wybrać które odpowiedzi mają służyć jako Wiersze, a które jako Kolumny.

Tabele krzyżowe

Eksportowanie wyników

Eksportowanie wyników jest dostępne do dwóch formatów: format CSV oraz format programu Excel. Przed załadowaniem danych powinniśmy zaznaczyć jakie dane oraz jak opisane nas interesują. Nasze wybory zaznaczamy w "Opcjach eksportowania" oraz "Eksportowanych kolektorach", a następnie naciskamy Eksport do CSV lub Eksport do Excel w zależności od preferencji.

Eksport wyników